Wybierz wyjątkowe klamki czytając nasz katalog

Nasza korporacja od lat pasjonuje się instalacją samosterujących drzwi rozsuwanych w pomieszczeniach miejskich. Umożliwiamy solidną obsługę, zacząwszy od samego zaprojektowania wrót przez ich stworzenie, dowóz a również montaż. Jednocześnie, wszelakie nasze wyniki są zabezpieczone dozgonną gwarancją.

Sprzedaż naszych produktów utrzymujemy w obwodzie całego terenu. To co prezentuje nasze automatyczne drzwi, to znamienite ich dopracowanie. silnik naszych drzwi rozsuwanych został tak wykonany aby zagwarantować jak najniższą wysokość montażową, dzięki której jest prawdopodobne pomysłowe schronienie silnika w elewacji.

Takie rozwiązanie poprawia przymioty estetyczne całych drzwi. Nadto niewielka wysokość montażowa wspiera rozbudowanie wysokości przejścia, a drzwi stają się zauważalnie funkcjonalne.

Z pomocą modułowej koncepcji drzwi jesteśmy w stanie niewyobrażalnie obciąć przebieg produkcji montażu. Obszerną cechą naszych drzwi stanowi uniwersalna tafla montażowa, jaka zezwala na zaczepienie silnika na jakimkolwiek wzorze ścian lub fasad. Już teraz inwitujemy Ciebie do naszych salonów, w jakich mieści się wszechstronna panorama naszych wytworów.

Z nami uda się Tobie dobrać nieregularne drzwi automatyczne przesuwne do wszelkiego lokum.