Zobacz możliwości przyczep ciężkich.

Nasz zakład od lat profesjonalizuje się w wyrabianiu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są budowane z dodatniej klasy substancji. Zatroszczyliśmy się o najmniejsze szczegóły. Burty naszych przyczep są aluminiowe, aczkolwiek, powierzchnia transportowa przyczepy została skomponowana ze sklejki antypoślizgowej, w tym poza tym, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są wykonane z wzniosłej wartości blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej czy też zjednoczenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Prócz tego, w każdej z przyczep są przyłączone klipsy ładunkowe, tak aby w klarowny sposób było można przemieszczać wszelkich podklas tworzyw.

Na ponadprogramowe obstalunki doprowadzamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest urządzona w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu rozwiązaniu nasze przyczepy mogą współcześnie służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej oferty rekomendujemy przyczepę uchylną, obejmującą układ siłownika hydraulicznego, podówczas przyczepa może usługiwać jako laweta do wiezienia pojazdów osobowych, oprócz tego do lokomocji jakichkolwiek maszyn specjalistycznego zastosowania.

Namawiamy Państwa do zapoznania się z najnowszej generacji ofertą również, skorzystania z sprzedaży promocyjnej.