Zobacz ogromny asortyment klamek okiennych

Zapraszamy serdecznie Państwa do kupna genialnego kompletu, uchwytu z rozetą.

Tenże znamienny pakiet zapewne przysporzy się Tobie do drzwi wc, jednakoż może posłużyć jeszcze do wrót wewnętrznych. Klamka i rozeta w sumie pozostała pokryta wysoko gatunkowym metalem bez żadnych modułów plastikowych. Do zestawu zaopatrujemy także sworzeń w formacie powszechnym oraz pakiet śrub montażowych, do jakich dorzucono wkręty również śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór jakiego, wchodzi uchwyt także rozeta, jest możliwość doboru rozety z wkładką na klucz, bądź blokadą do drzwi wc. Nasze uchwyty natomiast rozety mają bajkowe wykończę, w barwie satyny czy chromu. Do wszelakiego rodzaju uchwytów, nasza korporacja dopisuje jednoroczną rękojmię.

Pełny zestaw możemy do Państwa wysłać w stylowym etui. Nasze klamki odróżnia przewyborne zjednoczone z bardzo przystępną sumą na rynku. Natychmiast teraz namawiamy Państwa do nabytku. Polecenie można zdać za poparciem naszej strony internetowej na której powinno się zrealizować kwestionariusz zgłoszeniowy albo telefonując na poniższy numer telefonu. Miło zapraszamy.